Bellapais Gardens Hotel & Restaurant

Bellapais Gardens Oteli Kıbrıs’taki tatiliniz boyunca başından sonuna kadar rahatlayıp keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak her türlü imkanı yılın her döneminde sunmaktadır. Otelimiz konuklarımızın ihtiyaçlarına yanıt verebilecek büyüklükte 17 adet lüks ve modern bungalovuyla, yüksek standartlarda hizmet veren bir otelden beklenebilecek bütün olanakaları misfafirlerine sunmaktadır. Bellapais Gardens Oteli Kuzey Kıbrıs’ta tatil yapmayı planlayanlar için en ideal tercih olmakla birlikte lüks bungalovlarımızda geçirdiğiniz bu süre sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi sağlayacaktır.

Bellapais Gardens Oteli büyüleyici narenciye ve meyve ağaçlarından oluşan Kıbrıs bahçeleri ile rengarenk Akdeniz çiçeklerinin arasında misafirlerini beklemektedir.Bellapais Gardens 2012 Yılında “Dünyanın En İyi Butik Oteli” seçildi. Trip Advisor tarafından 2012 Yılında “En Üst Seviye” ödülünün de sahibi olmuştur.

Nefesleri kesen Girne sahili ve Beş Parmak Dağları manzarasıyla, Bellapais Gardens Oteli ünlü Kuzey Kıbrıs güneşi altında dinlenmek ve rahatlatamak için en doğru seçimdir. İtinayla tasarlanmış, bütün yüksek standart imkanlara sahip, oda servisi tarafından ikram edilen en iyi kalite şarabın eşliğinde güneşin deniz üzerinde kayboluşunu izleyebileceğiniz 17 adet modern bungalovuylahak3 tesisimiz ve bütün personelimiz sizlere zevk ve özenle hizmet edecekleri zamanı beklemektedirler. Büyüleyici Bellapais Manastırı’ndan sadece 30 metre mesafede, 200 yıllık palmiye ağaçlarıyla çevrelenmiş yüzme havuzumuz sizlere Kıbrıs’ın kaynak sularında yüzme keyfini ve fırsatını sunmaktadır. Nefes kesen manzarasıyla yüzme havuzumuz sabah yüzme keyfinize keyif katacaktır. Bellapais Gardens Oteli, Johansens Hotels ve Slow Food Association üyesi olmakla birlikte 2004 yılında “En İyi Otel” ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca, otelimiz tüm ada genelinde “S” Özel Klas Otel ünvanına sahip tek otel olmanın gururunu yaşamaktadır.

Foto Galeri

acmcyprus.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir